Vertegenwoordigers 2017-2018
Overzicht van AAP/WP-vertegenwoordigers tijdens het academiejaar 2017-2018 in de verschillende raden en commissies van de Universiteit Gent. Plaatsvervangers staan telkens tussen haakjes aangeduid.
Raad van Bestuur
- Muhammet Ikbal Sahan (Xavier Walthoff-Borm) (alfa)
- Rob De Staelen (Bart Mesuere) (bèta)
- Karolien Aelbrecht (gamma)
Bestuurscomité UZ Gent
- Rob De Staelen
Bestuurscollege
- Jana Asselman (Esther De Loof)
Algemene vergadering AUGent
- Rob De Staelen
Onderwijsraad
- Thibault Renson (Lien Valcke) (alfa)
- Femke De Backere (Olivier Leroux) (bèta)
- Jella Wauters (Jan Govaere) (gamma)
- Anne-Sophie Ghyselen (Jeroen Wijnendaele)
Onderzoeksraad
- Jochen Devlieghere (Frederik De Grov) (alfa)
- Jana Asselman ((Steffen Vanneste) (bèta)
- Marthe De Boevre (Patrick Van Gelder) (gamma)
Sociale Raad
- Bart Mesuere
Bouwcommissie
- Bart Mesuere (Femke Ongenae)
Commissie Communicatie
- Tine van Thielen (Roel De Ridder)
Commissie Diversiteit en Gender
- Ine Lietaert (alfa)
- Hannes Rijckaert (Luce Beeckmans) (bèta)
- Xanthippe Boulougouris (gamma)
Commissie Duurzaamheidsbeleid
- Olivier Eloot (Isabelle Bambust) (alfa)
- Stephanie Schelfhout (Koen Strijkcmans) (bèta)
- Esther De Rycke (Pierre-Alexandre Dendoncker) (gamma)
Commissie Financiën
- Jan Claes (Femke De Backere)
Commissie Ontwikkelingssamenwerking
- Luce Beeckmans (Peter Decat)
ICT-Commissie
- Femke De Backere (Bart Mesuere)
ICT-Gebruikerscommissie
- Femke De Backere (Bart Mesuere)
Interfacultaire Bibliotheekcommissie
- Wim Trypsteen
Werkgroep AAP-beleid
- Muhammet Ikbal Sahan (Xavier Walthoff-Borm) (alfa)
- Rob De Staelen (Jana Asselman) (bèta)
- Jella Wauters (Marthe De Boevre) (gamma)
Werkgroep ATP-beleid
- Rob De Staelen (Delphine Sonck)
Werkgroep ZAP-beleid
- Jan Claes (Lieve Balcaen)
Expertengroep Internationalisering
- Maarten Haspeslagh (Fien De Smedt)
Doctoral schools stuurgroep
- Esther De Loof (Koenraad Bogaert) (alfa)
- Chris Callewaert (Femke Ongenae) (bèta)
- Sofie Dhaese (Robrecht Dockx) (gamma)
Leden uit de faculteitsraden
Letteren en Wijsbegeerte
- Lisa Demets
- Ludovic De Cuypere
Recht en Criminologie
- Pieter Cannoot
- Sven Höppner
- Olga Petintseva
Wetenschappen
- dLieve Balcaen
- Jolien Dendooven
- Hans Dierckx
- Amaury Frankl
- Kristien Ooms
- Koen Strijckmans
- Martine Vanhoucke
Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen
- Bas Bruneel
- Renée Bultijnck
- Dominique Van De Velde
- Evelien Snauwaert
- Wim Trypsteen
Ingenieurswetenschappen en Architectuur
- Christophe Billiet
- Femke De Backere
- Ives De Baere
- Jeroen Lauwaert
- Kurt Lejaeghere
- Femke Ongenae
- Bruno Vanslambrouck
Economie en Bedrijskunde
- Saskia Crucke
- Len Lemaire
- Ewoud Quaghebeur
- Xavier Walthoff-Borm
Diergeneeskunde
- Tom Hellebuyck
- Maarten Oosterlinck
- Jella Wauters
Psychologie en Pedagogische Wetenschappen
- Koen Aesaert
- Maarten De Schryver
- Floor Verhaeghe
Bio-ingenieurswetenschappen
- Jana Asselman
- Joachim Schouteten
- Filip van Bockstaele
- Caroline Vander Heyden
Farmaceutische Wetenschappen
- Astrid Foubert
- Sofie Velghe
Politieke en Sociale Wetenschappen
- Thibault Renson
- Karen Vanderlinden