Vertegenwoordigers

Overzicht van AAP/WP-vertegenwoordigers in de verschillende raden en commissies van de Universiteit Gent. Plaatsvervangers staan telkens tussen haakjes aangeduid.

Raad van Bestuur UGent

  • Muhammet Ikbal Sahan (Xavier Walthoff-Borm) (alfa)
  • Rob De Staelen (Bart Mesuere) (bèta)
  • Karolien Aelbrecht (gamma)

Bestuurscomité UZ Gent

Bestuurscollege

  • Jana Asselman (Esther De Loof)

Onderwijsraad

  • Thibault Renson (Lien Valcke) (alfa)
  • Femke De Backere (Olivier Leroux) (bèta)
  • Jella Wauters (Jan Govaere) (gamma)
  • Anne-Sophie Ghyselen (Jeroen Wijnendaele)

Onderzoeksraad

  • Jochen Devlieghere (Frederik De Grove) (alfa)
  • Jana Asselman (Steffen Vanneste) (bèta)
  • Marthe De Boevre (Patrick Van Gelder) (gamma)

Sociale Raad

  • Bart Mesuere

Commissie Financiën

  • Jan Claes (Femke De Backere)

Bouwcommissie

  • Bart Mesuere (Femke Ongenae)

Commissie Communicatie

  • Tine van Thielen (Roel De Ridder)

Commissie Diversiteit en Gender

  • Ine Lietaert (alfa)
  • Hannes Rijckaert (Luce Beeckmans) (bèta)
  • Xanthippe Boulougouris (gamma)

Commissie Duurzaamheidsbeleid

  • Olivier Eloot (Isabelle Bambust) (alfa)
  • Stephanie Schelfhout (Koen Strijkcmans) (bèta)
  • Esther De Rycke (Pierre-Alexandre Dendoncker) (gamma)

Commissie Ontwikkelingssamenwerking

  • Luce Beeckmans (Peter Decat)

ICT-Commissie

  • Femke De Backere (Bart Mesuere)

ICT-Gebruikerscommissie

  • Femke Ongenae (Bart Mesuere)

Interfacultaire Bibliotheekcommissie

  • Wim Trypsteen

Werkgroep AAP-beleid

  • Muhammet Ikbal Sahan (Xavier Walthoff-Borm) (alfa)
  • Rob De Staelen (Jana Asselman) (bèta)
  • Jella Wauters (Marthe De Boevre) (gamma)

Werkgroep ATP-beleid

Werkgroep ZAP-beleid

  • Jan Claes (Lieve Balcaen)

Expertengroep Internationalisering

  • Maarten Haspeslagh (Fien De Smedt)

Doctoral schools stuurgroep

  • Esther De Loof (Koenraad Bogaert) (alfa)
  • Chris Callewaert (Femke Ongenae) (bèta)
  • Sofie Dhaese (Robrecht Dockx) (gamma)

Leden uit de faculteitsraden

Letteren en Wijsbegeerte

  • Lisa Demets
  • Ludovic De Cuypere

Rechten

  • Pieter Cannoot
  • Sven Höppner
  • Olga Petintseva

Wetenschappen

  • Lieve Balcaen
  • Jolien Dendooven
  • Hans Dierckx
  • Amaury Frankl
  • Kristien Ooms
  • Koen Strijckmans
  • Martine Vanhoucke

Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen

  • Bas Bruneel
  • Renée Bultijnck
  • Dominique Van De Velde
  • Evelien Snauwaert
  • Wim Trypsteen

Ingenieurswetenschappen en Architectuur

  • Christophe Billiet
  • Femke De Backere
  • Ives De Baere
  • Jeroen Lauwaert
  • Kurt Lejaeghere
  • Femke Ongenae
  • Bruno Vanslambrouck

Economie en Bedrijskunde

  • Saskia Crucke
  • Len Lemaire
  • Ewoud Quaghebeur
  • Xavier Walthoff-Borm

Diergeneeskunde

  • Tom Hellebuyck
  • Maarten Oosterlinck
  • Jella Wauters

Psychologie en Pedagogische Wetenschappen

  • Koen Aesaert
  • Maarten De Schryver
  • Floor Verhaeghe

Bio-ingenieurswetenschappen

  • Jana Asselman
  • Joachim Schouteten
  • Filip van Bockstaele
  • Caroline Vander Heyden

Farmaceutische Wetenschappen

  • Astrid Foubert
  • Sofie Velghe

Politieke en Sociale Wetenschappen

  • Thibault Renson
  • Karen Vanderlinden